ERBAY ARAS KİMDİR ?

1990 Edirne doğumlu olan Erbay Aras uzun yıllardır Hiphop sanatı Rap müzik ile uğraşmıştır. Aslında burada olma sebebi ve tecrübesi 2000’li yılların başında sahip olduğu bir fotoğraf makinası ile kendi albüm kapaklarını çekip tasarlayan,kendi yaptığı konserlerin afişlerini hazırlayan ve kendi çektiği klipleri montajlayıp insanlara sunarak kendini geliştiren Erbay Aras şu an karşınıza bir Director & Photographer olarak çıkıyor. Uzun yılların verdiği tecrübe fotoğraf ve video’ya olan tutkusu işinin ne kadar özen ve kalite ile yapacağının göstergesidir.

BİZİ TANIYIN

Erbay Aras Photography klasik bir fotoğraf stüdyosundan ziyade başta Tekirdağ olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerinde ve yurtdışında  düğün fotoğrafları,düğün klipleri,işletme tanıtımları,reklam filmi çekimleri yapan profesyonel bir işletmedir. Fotoğraf,video bizlerin sanat ve tutkumuzdur. Fotoğraf çok değerli bir anıdır. Ekibimiz bu değeri bilir ve ‘’müşterilerimizin mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur ‘’ cümlesini benimseyerek çalışırlar. Size kaliteli anılar çekmekten mutluluk duyarız.

ETİK

Erbay Aras Photography kurarken hedefimiz işletmemiz de bir aile duygusu oluşturmak ve dürüstlüğe önem veren işletmek oluşturmaktı. Yaptığımız her faaliyette içinde bulunduğumuz toplulukları,müşterilerimizi,personelimizi ve doğayı nasıl etkilediğimizi gözetme sorumluluğu taşır ve bu bilinçle çalışırız.

ÇALIŞMA FELSEFEMİZ

Çalışma felsefemiz : ‘’Çektiğimiz her fotoğraf ve videonun  mükemmel olmasını sağlamaktır’’. Bunun için yaratıcı fotoğraflar ve videolar çekerek  kusursuz müşteri memnuniyetini hedefleriz. Müşterilerimizle samimi iletişim kurmak, onlara standart olarak yüksek kaliteli hizmet vermek ve yüksek kaliteli ürünler teslim etmek temel felsefemizdir. İş yerimizde müşterilerimizi pozitif bir atmosfer ile ağırlarız. Erbay Aras Photography müşterisi olmak, memnun kalmak demektir.

Müşterilerimiz bize geldiğinde beklentilerini dikkat ile dinler,onlara çekim konusundan akıllarında soru işareti kalmayacak kadar detaylı bilgiler veririz.

Bizimle tanışmadan anılarınızı ölümsüzleştirmeye karar vermeyin.

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 Erbay ARAS

m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com